Spaad ja saunad

Meie piirkonnast leiad saunatamise võimalusi igale maitsele: kas tahad talvel metsas peale leili jääauku hüpata või valid hoopis modernse veekeskuse, kus aastaringselt erinevaid protseduure nautida. Piirkonnast leiad nii privaatse traditsioonilise peresauna, kui suurema seltskonna pidutsemise paradiisi.

Karuskose suitsusaun Soomaal

Karuskose ajalooline suitsusaun asub Soomaa rahvuspargi südames, rabade ja metsadega ääristatud Raudna jõe ääres. See suitsusaun on erakordse asukohaga – otse jõeluhal iidse tamme all. Hoone on näinud suurt tulvavett ja tulekahju ning on ilmselt üks Eesti pildistatumaid saunu, kus ka kunagi samakat aeti.

Külasta Karuskose suitsusaun Soomaal kodulehekülge

Suure-Jaani veekeskus

Viljandimaal asuv Suure-Jaani Tervisekoja Veekeskus on saanud inspiratsiooni
Soomaa viiendast aastaajast, rabamaastikust, puhtast loodusest ja tervislikkusega kaasas käivast heaolust. Veekeskusest avanevad vaated loodusele, lainelised basseinid ja looduslik värvilahendus loovad looduslähedase ja hubase õhkkonna.

Külasta Suure-Jaani veekeskuse kodulehekülge

Vanaõue saunad

Pakume Soome sauna, suitsusauna ja kümblustünni.

Külasta Vanaõue saunade kodulehekülge

Energia Öko-Spa

Energia Öko-Spaa on kauni vaatega, Navesti jõe ääres asuv, 2012 aastal valminud moderne, 2 sauna, mullivanni, külmaveetünni ja privaatse väliterrassiga tervisekompleks.

Külasta Energia Öko-Spa kodulehekülge