Majutus

Piirkonnas on võimalus leida majutus igale maitsele: siin saab ööbida peretubades, teha romantikat hubastes sviitides ning majutada suuremaid gruppe ja seltskondi koos piduja seminariruumide kasutamisega.

Venevere puhkeküla

Puhkemajas on võimalik korraldada sünnipäevasid, juubeleid, pulmi, firmapidusid, kokkutulekuid kuni 80-le inimesele.

Puhkemaja sisaldab endas kolme saali: 50-kohalist kaminasaali, 30-kohalist seminarisaali, väikest kaminasaali, WC-d, sauna ja suurt terrassi trepiga ujumissillale. Terrassil on katusealune kuni 200-le inimesele.

Külasta Venivere puhkeküla kodulehekülge

Vanaõue Puhkekeskus

Vanaõue puhkekeskus on rahulikus looduses ning kauni Navesti jõe kõrval asuv puhkekeskuse kompleks, pakkudes peamiselt majutust ning seal kõrval hulk erinevaid tegevusi nii väiksematele kui ka suurematele gruppidele.

Külasta Vanaõue Puhkekeskuse kodulehekülge

Energia talu

Energia talu, asub kauni Navesti jõe ääres, kus Teie mõnusa puhkuse teevad meeldejäävaks energiast ja elujõust pakatav pererahvas, lahked ja südamlikud klienditeenindajad, pakkudes Teile rahu ja vaikust ravimtaimede maailmas. Teie mõnusaks puhkuseks on olemas terviserajad, teemaja vaatetorniga, tervislik toit ja taimeteed. Energia talus on looduspäraselt kasvatatud ravimtaimed, linnulaul, looduslik mullivann, seminarikeskus ja öko-spa.

Külasta Energia talu kodulehekülge

Vana Postimaja majutus

Suure-Jaanis ootab Sind retrohõngulises Vanas Postimajas hubane majutus. Majutame 5 numbritoas kuni 14 inimest. Köögi kasutamise võimalus. Rendime ruume ka seminarideks ja koosviibimisteks. Siseõues on terass, telgiplats ja parkla sh ka karavanidele.

Külasta Vana Postimaja kodulehekülge

Tääksi Puhkemaja

Siin oodatakse teid alati ja võetakse hästi vastu! Tulge kindlasti koos sõprade ja perega! Majutus, toitlustus, sportimisvõimalused (squash, jõusaal, võrkpall, jalgpall, saalijalgpall, korvpall, tennis, sulgpall, kergejõustik). Suitsusaun, soomesaunad, järve- ja tiigimõnud, matka- ja suusarajad. Imeline loodus ja palju muud põnevat ​ning huvitavat ootab teid ees.

Külasta Tääksi Puhkemaja kodulehekülge

Junsi Puhkekeskus

Suurepärane puhkekeskus Viljandimaal, kus korraldada rõõmsaid koosviibimisi ning koguda elamusi adrenaliinirohketest või hoopis rahu ja lõõgastust pakkuvatest tegevustest. Meid iseloomustavad kvaliteet, paindlikkus ja privaatsus. Teenuste hulk hõlmab majutust, peo- ja seminariruumide renti, ürituste korraldamist, erinevaid aktiivse puhkuse võimalusi ning sauna.

Külasta Junsi Puhkekeskuse kodulehekülge

Kildu Külalistemaja

Asub looduskaunis kohas Soomaa servas, Viljandist 18km ja Suure-Jaanist 7km kaugusel. Külalistemaja pakub majutusteenust, seminaride, sünnipäevade, pulmade, peiede, suvepäevade ja laagrite korraldamise võimalust. Külalistemajas on kolme erineva suurusega saalid, saunakompleks ja toad majutamiseks.

Külasta Kildu Külalistemaja kodulehekülge

Raistiko Talu- puhkemaja

Viljandi metsade vahel asub rustikaalne Raistiko Talu. Viljandist ning Soomaalt vaid 15 min kaugusel. Reheelamus 3 magamistuba- ööbimine kun 8 inimesele (kaks tuba laia voodiga, üks tuba kahe ühese voodiga ning laiendav päevavoodi elutoas), 2 dušširuumi, taluköök.

Külasta Raistiko Talu- puhkemaja kodulehekülge

Allika-Löövi talu

Allika-Löövi talu on minu vana-vanaisa talu ja see on põlvest-põlve olnud meie suguvõsa kokkusaamise ja kaunite hetkede nautimise koht. See koht on minu jaoks väga kallis ja südamelähedane, olen veetnud siin kogu oma lapsepõlve. Alates 2010. a. korraldasime maakodus erinevaid koolitusi (jooga, väetants, tantra, vabastav hingamine, tango, maalimine, bio-energeetika, massaaz, meditatsioon). Olen pakkunud majutust ja aidanud inimestel muuta oma elu õnnelikumaks ja kaunimaks.  /Markus Seppius/

Külasta Allika-Löövi talu kodulehekülge

Kõrtsitalu Külalistemaja

Kõrtsitalu külalistemaja asub Soomaa rahvuspargi väravas, Viljandi ja Pärnu vahel, Kõpus.
Külalistemaja pakub majutust ja sauna, võimalused puhkamiseks pere või sõpruskonnaga ja seminaride ning koolituste korraldust. Õuealal on laste mänguväljak, grillimaja ning telkimisvõimalus.

Külasta Kõrtsitalu Külalistemaja kodulehekülge

Tammeveski Puhkemaja

Asume Viljandist 15 km kaugusel. Pakume majutust kokku kuni seitsmele inimesele, kuid terassi peal mahub lahedalt olema ka 15-20 inimest. Kohapeal on võimalik nii ujuda, paadi või vesirattaga sõita, kui ka kala püüda, minna jalutama loodusesse ning miks mitte teha ka trippe lähedal asuvasse Soomaa Rahvusparki.

Külasta Tammeveski Puhkemaja kodulehekülge

Reimani Puhkekeskus

Reimani puhkekompleks hõlmab endas piki looduslikult kauni Kõpu jõe kallast paiknevat ja kokku ca 40 ha suurust ala, kus jagub tegevusi nii seikluseotsijatele, loodusesõpradele kui ka lihtsalt puhkajatele. Puhkekeskus asub Soomaa Rahvuspargi lõunaservas Kõpu jõe ääres ja vaid 15 km kaugusel Viljandist. Reimani Puhkekeskus on mõeldud just Teie sünnipäeva, kokkutuleku, seminari, asutusepeo, suve- ja talvepäevade läbiviimiseks kui ka korraldamiseks.

Külasta Reimani Puhkekeskuse kodulehekülge

Pärna Puhkeküla

Puhkeküla on sobiv koht ettevõtete suvepäevade korraldamiseks, võimalus pidada ka sünnipäevi, pulmi ja muid väiksemaid üritusi. Pakume kvaliteetset teenust, paindlikku hinda ja sellega kaasaskäivat korrektset teenindust. Ürituse kordaminekuks on lisaks korrektselt haljastatud suurele muruplatsile rajatud suitsusaun, soomesaun, tiik, palkaidad, laululava koos varjualusega, laste mänguväljak, rannavolle plats, külakiik, lõkkeplatsid, grillialused ja avar telkimise plats.

Külasta Pärna Puhkeküla kodulehekülge